Wyposażenie i urządzanie mieszkania

Podłoga drewniana

Kup drewniane podłogi na www.balticwood.pl

Eleganckie oraz ekologiczne podłogi drewniane z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Przede wszystkim drewno to materiał naturalny, który potrafi ocieplić każde wnętrze. Im bardziej wiekowe drzewo, tym piękniej się prezentuje. Drewniane podłogi to obecnie najpopularniejszy rodzaj pokryć do domów i mieszkań.

Co decyduje o tak dużej popularności podłóg drewnianych?

Podłogi drewniane nadają wnętrzu naturalne piękno, które cieszy przez długie lata. Zasługą higroskopijności drewna jest zdolność naturalnej regulacji mikroklimatu wnętrza, w którym są zainstalowane. Podłogi drewniane są wskazane dla alergików, gdyż nie przyciągają kurzu. Kolejną ważną cechą dla użytkowników jest fakt, że podłogę drewnianą można montować na dwa sposoby – jako podłogę pływającą i mocowaną do podłoża.

Jakie są dostępne rodzaje podłóg drewnianych?

Podłogi drewniane świetnie nadają się do stosowania praktycznie w każdym wnętrzu, o umiarkowanym stopniu natężeniu ruchu. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że podłoga drewniana jest podatna na warunki w jakich ma być stosowana. W holu najlepiej sprawdzi się ipe, a z krajowych gatunków jesion.

Siedziba firmy:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]