atrakcje w małopolsce, piękne miejsca w małopolsce
Podróże Porady i tutoriale Witryny www

Skąd czerpać wiedzę o ciekawych atrakcjach turystycznych w Małopolsce?

Choć województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, zatem czasem ciężko odnaleźć się w natłoku wiadomości o godnych zwiedzenia atrakcjach i planowanych wydarzeniach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Gdzie szukać sprawdzonych informacji o ciekawych miejscach w Małopolsce?

Aby przybliżyć wszystkim atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono portal visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o ciekawych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, jak też o wystawach i imprezach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych organizowanych na jego terenie. Witryna prowadzona jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na stronie? Osoby myślące o przyjeździe do Małopolski już na głównej stronie dostrzegą mapę, na której prędko znajdą Centra Informacji Turystycznej, schroniska, hotele i motele, jak również galerie i zabytki położone w różnych punktach Małopolski. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach pojazdów, jak i o lotniskach i dworcach. Oprócz tego dla tych, którzy z przeróżnych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował kilka wirtualnych spacerów prezentujące m.in. urok regionalnego folkloru, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO czy atrakcje narciarskie.

Serwis o ciekawych miejscach w Małopolsce z myślą o zagranicznych podróżników

Portal visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i innych tatrzańskich miejscowości. Wiadomości zawarte na portalu publikowane są zatem w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim. Niezmiernie przydatny dla obcokrajowców jest też dział Rozmówki, gdzie poznają popularne wyrażenia i powiedzenia, które pozwolą im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w trakcie wczasów naszym kraju. Zagraniczni turyści znajdą tu rejestr konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych w regionie Małopolski.

Siedziba firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego