Podróże Porady i tutoriale Witryny www

Portal o ciekawych wydarzeniach i atrakcjach w Małopolsce

Chcesz poznać atrakcje turystyczne w Małopolsce? Kliknij w to miejsce.

Pomimo, że województwo małopolskie jest jednym z najmniejszych w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, więc zdarza się, że z trudem można odnaleźć się w setkach informacji o najciekawszych atrakcjach oraz bieżących imprezach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – odwiedź portal opracowany specjalnie dla turystów

Żeby przybliżyć zainteresowanym atrakcje turystyczne tego województwa, powstał serwis visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiadomości nie tylko o interesujących miejscach oraz zabytkach w tym województwie, jak również o ekspozycjach i imprezach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych planowanych na jego terenie. Serwis prowadzony jest w ramach projektu MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na stronie? Osoby organizujące pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie spostrzegą mapkę, na której szybko wyszukają zabytki i galerie, Centra Informacji Turystycznej, jak również pensjonaty, hotele i schroniska położone w różnych punktach województwa. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, podając informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach samochodów, jak i o lotniskach i dworcach kolejowych. Natomiast dla osób, które z rozmaitych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował wirtualne spacery przedstawiające między innymi trasy rowerowe, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO czy piękno parków narodowych i krajobrazowych.

Katalog konsulatów i proste rozmówki – kluczowe informacje dla cudzoziemców

Strona visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również przyjezdnych z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy innych południowych miejscowości. Ciekawostki znajdujące się na stronie publikowane są więc w języku angielskim, ale oprócz tego w m.in w języku słowackim, rosyjskim i niemieckim, francuskim. Niezmiernie wartościowy dla obcokrajowców może być również dział Rozmówki, w którym poznają najpopularniejsze słowa i sformułowania, które pomogą im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w trakcie wczasów w Polsce. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu rejestr ambasad oraz konsulatów mających swoje siedziby w regionie Małopolski.

Siedziba firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego