Promocja, reklama, marketing Usługi

Zaprezentuj swój biznes klientom – wirtualny spacer 3D po Twojej firmie

Odszukaj fachowców, którzy przygotują wirtualny spacer VR

Spacery Google to ciesząca się niezmierną popularnością forma przeglądania różnych miejsc. Bez wysiłku w ciągu kilku minut możemy się tak przenieść np. na ulice Londynu czy do egzotycznego Phi Phi w Tajlandii, by podziwiać rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi mamy możliwość nie tylko turystycznie odwiedzać niedostępne zakamarki świata, ale również stworzyć spacer Google po naszym hotelu czy biurze oraz prezentować je zainteresowanym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani drogie, ani trudne, natomiast wygląda niezwykle efektownie i jest efektywne biznesowo. Czym ogólnie są wirtualne spacery Google? Dlaczego opłaca się je wykorzystywać do reklamy?

Spacer Google — Google Street View

Spacer Google to możliwość zdalnego odwiedzania lokalizacji na całym świecie. Działa to w ten sposób, że Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a w następnej kolejności łączy je i udostępnia na Google Maps. Dzięki takim zdjęciom, po wejściu na daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w dół i w górę oraz możemy samemu decydować, w jakim kierunku będziemy patrzeć. Daje to sposobność do dokładnego przyjrzenia się temu miejscu, zupełnie jakbyśmy się tam naprawdę znajdowali. Można także zwiedzać okolicę i docierać do dalszych miejsc — wciąż spoglądając we wszystkie kierunki i oglądając otaczającą nas rzeczywistość.

Street View dla firm – użyj go w działaniach marketingowych

Ciekawą i coraz popularniejszą usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru Google po naszym hotelu, firmie czy nieruchomości. Przeciwnie do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce sporządza zdjęcia danej nieruchomości, a następnie łączy je w wirtualny spacer. Koszt usługi to około kilkuset złotych (zależy to zazwyczaj od rozmiarów nieruchomości) i zajmuje od jednej do nawet kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer Google możemy dodać do wizytówki firmy w Google Maps obok zwykłych fotografii i dać możliwość aktualnym i potencjalnym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak przeglądają np. ciekawe miejscowości w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest łatwe, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, oprócz rzecz jasna opłat za jego stworzenie, a sam spacer możemy także wstawić na naszą firmową stronę.

Dlaczego warto stworzyć wirtualny spacer 360 stopni po naszej firmie?

Wirtualny spacer Google to bardzo efektowny sposób pozwalający na odwiedzenie danego lokalu przez potencjalnego klienta. Zdecydowanie powinno się przygotować taki spacer w naszej firmie w celach promocyjnych. Internauci, poznając naszą nieruchomość, hostel czy restaurację pozyskają sporo ważnych informacji, które pomogą im zdecydować się na skorzystanie z naszej oferty. Zaczną nas też postrzegać jako rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto sporządzić nie tylko dla dla klientów, ale również i dla kandydatów do pracy – o ile oczywiście zależy nam na przyciągnięciu pracowników atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia. Osoby, które uprzednio przekonają się wirtualnie o standardzie danej firmy, o wiele chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu strony www i wyróżnieniu naszego biznesu w Google Maps. Wirtualne spacery 360 stopni przeglądać na wszelkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]