Transport, logistyka, spedycja Usługi

Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Sprawdź ofertę parkingu w Balicach

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]