Transport, logistyka, spedycja Usługi

Wygodne podróże po Polsce – wynajem busów z kierowcą

Przygotowanie wyjazdów grup liczących 10-20 osób w wielu przypadkach okazuje się trudnym zadaniem. Źródłem największych problemów jest zamówienie transportu. Komunikacja publiczna posiada mnóstwo wad, z których najważniejszy jest niski stopień komfortu. By się tego ustrzec, należy wybrać wynajęcie busa z kierowcą. W ten sposób nie tylko zagwarantujemy pasażerom wygodną podróż, ale również bez przystanków i innych przeszkód dotrzemy w dowolne miejsce – nawet do usytuowanej na odludziu atrakcji czy hotelu, do których nie docierają bezpośrednio publiczne środki transportu.

Wynajem busa z kierowcą – dla uczestników szkoleń i konferencji

Wynajem busów z kierowcą to usługa, z której skorzystać mogą zarówno klienci prywatni, jak i instytucje czy firmy. Tym pierwszym ułatwi organizację różnego typu imprez rodzinnych odbywających się w hotelach lub ośrodkach wypoczynkowych – dzięki niej wszyscy goście komfortowo i szybko przybędą na miejsce. Dla instytucji i przedsiębiorstw jest zaś sposobem na zagwarantowanie transferu uczestnikom konferencji czy szkoleń. Ponadto, oferta jest także kierowana do biur turystycznych, które z pewnością docenią dużą ilość miast i miasteczek, w które mogą dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę czy inne malownicze regiony można w ten sposób bardzo dokładnie zwiedzić.

Czemu warto wynająć bus 20-osobowy?

Najważniejszym atutem tego rozwiązania jest komfort. Bus 20-osobowy to najbardziej wygodny ze sposobów na podróż dużej grupy. Pasażerowie mogą skorzystać z m.in. osobistego oświetlenia i klimatyzacji, zimnych napojów oraz koców podróżnych. Nawet najdłuższa podróż okaże się przyjemna dzięki systemowi audiowizualnemu, sporej ilości miejsca na nogi i rozkładanym, wygodnym fotelom ze stolikiem.