Promocja, reklama, marketing Usługi

Wirtualny spacer – zwiększ widoczność firmy w Mapach Google

Na http://tinyurl.com/y4p3wk7a odszukasz fachowców, którzy sporządzą dla Ciebie wirtualny spacer w Google Moja Firma

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj obowiązkowy punkt promocji marki w internecie. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, by pośród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych ofert, marek bądź przedsiębiorstw. Jednak sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby prześcignąć konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, należy wykonać kilka dodatkowych działań, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma wszelkich aktualnych danych, stosownego opisu firmy, dodanie estetycznych zdjęć i adresu www naszej strony internetowej. Istnieje również inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów ją stosuje. To wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer VR

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający nasz lokal lub biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw decyduje się na jej użycie, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma wiele zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy kliniki, dużo łatwiej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]