catering w krakowie
Usługi

Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Gdy aranżujesz ważny event rodzinny lub firmowy, na który spraszasz ogromną ilość gości, zazwyczaj nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując drobne przekąski oraz soki w hipermarkecie – ważne wydarzenia zazwyczaj potrzebują odpowiedniej oprawy również w obszarze posiłków. Zatem nie powinno się stawiać na stolikach uczestników po prostu herbatników oraz oranżady. W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Warianty usług cateringowych

Podmioty wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringu zazwyczaj proponują kilka jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji wesel, chrztów albo komunii. Oferty te są drobiazgowo dopasowane do wymogów konkretnych wydarzeń, dlatego często różnią się np. ceną i wachlarzem potraw dostępnych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie opisać swoje oczekiwania, ale zarazem być również otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera obsługa eventów przeróżnego typu to codzienność, zatem wieloletnia praktyka w tym obszarze sprawia, że może on podsunąć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość naszych gości.

Usługi cateringowe – dania przyrządzone przez wykwalifikowanych kucharzy

Organizacja poczęstunku choćby dla skromnej liczby gości jest znacznym problemem, zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na koordynację innych ważnych aspektów eventu. Jest to też możliwość poczęstowania uczestników wybornymi daniami przyrządzonymi przez zawodowych szefów kuchni. Wypada przy tym zaakcentować, że ważną cechą posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale także ich wygląd na talerzu. Ponadto firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają również własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]