wynajem apartamentów Zakopane
Podróże Usługi

Urlop w Tatrach – jak wyszukać wygodne apartamenty w Zakopanem?

Zakopane to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowościwypoczynkowych w Polsce. Jakie rozrywki czekają tam na przyjezdnych? Jakimi kryteriami należy się kierować postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – najważniejsze atrakcje oraz baza noclegowa

Umiejscowione w pobliżu najwyższego pasma Karpat Zakopane cieszy się zainteresowaniem zarówno w latem, jak i zimą. Coś dla siebie znajdą w tym miejscu rozmaite grupy przybyszów – Ci zainteresowani skorzystaniem z wyciągów narciarskich, pasjonaci sportu oraz trekkingu. Na umiejscowionej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, która jest naturalną skocznią narciarską, odbywają się zawody, podczas których współzawodniczą zawodnicy z całego świata. Wczasowicze mogą również skorzystać z kolei linowo-terenowej „Gubałówka” bądź pokonać jedną z pieszych tras turystycznych – między innymi wokół Doliny Chochołowskiej, do Doliny Kościeliskiej bądź na Czerwone Wierchy. Na co powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem? Powinno się w pierwszej kolejności sprawdzić, jakie udogodnienia oferuje wybrane miejsce noclegowe oraz czy dysponuje placem zabaw dla najmłodszych. Niesłychanie ważne jest położenie – wzięciem cieszą się zarówno domy na uboczu, jak i apartamenty w centrum miasta czy w sąsiedztwie tras turystycznych.

Użyj katalogu, by znaleźć komfortowe apartamenty w Zakopanem

Baza noclegowa w Zakopanem jest nadzwyczaj rozbudowana – na miejscu funkcjonuje wiele kwater, które zaspokoją oczekiwania niebywale kapryśnych przyjezdnych. Do wyboru są m.in. rezydencje, apartamenty bądź domki. Na turystów oczekują liczne udogodnienia, dzięki którym pobyt w Zakopanem staje się niewymownie wygodny – co poniektóre domki mają w ofercie dostęp do sauny, są wyposażone w paleniskojak również zapewniają najemcom podstawowe urządzenia AGD (suszarkę do włosów, chłodziarkę, zmywarkę) i RTV (radio, telewizję SAT). Nowocześnie zaaranżowane rezydencje i domki pozwalają odprężyć się po aktywnie spędzonych godzinach na szlaku. Podejmując decyzję o wynajmie apartamentów należy także sprawdzić, czy wybrane miejsce posiada parking, a także – kiedy zamierzamy wziąć ze sobą psa – czy jest przyjazne dla zwierząt. Duży wybór ofert udostępniają strony internetowe, które umożliwiają selekcjonowanie ogłoszeń zgodnie z rozmaitymi kryteriami. Dzięki nieskomplikowanemu katalogowi szybko znajdziemy apartament czy domek wolny w interesującym nas okresie, który posiada widok na Tatry, gwarantuje miejsce parkingowe i atrakcje dla dzieci.

Siedziba firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]