Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic – nie rób tego sam!

Jeżeli potrzebujesz zamówić sprzątanie strychów i piwnic Kraków, wejdź na maxgruz.pl

W większości domów obecne są strych i piwnica. Zazwyczaj miejsca te pełnią rolę składzików na rozmaite starocie. Zwykle to, czego nie używamy, przenosimy czy to do piwnicy, czy na strych. Co w sytuacji, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? Wówczas dobrze jest postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie piwnic oraz strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co uprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z rozmaitych przyczyn muszą posprzątać niemałą powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o drobne przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale nawet meble czy popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeśli w piwnicy bądź na strychu przechowujemy nieużywane fotele, kanapy, szafy czy meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest nie lada wyzwaniem. Należy wiedzieć, że nierzadko na terenie mniejszych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie 2-4 razy w roku, gdyż zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie wykonują wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują profesjonalne firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic oraz strychów mogą nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można także podstawienie właściwego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zatroszczą się o to, by w czasie prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Siedziba firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]