Usługi

Serwis iPhone Warszawa – wymiana baterii, mikrofonu czy szybki to nie problem

W tym miejscu uzyskasz fachową pomoc specjalistów z serwisu Apple w Warszawie.

Komputery, tablety i smartfony stały się nierozerwalną częścią naszego życia prywatnego oraz zawodowego, w związku z tym nabywając te urządzenia najczęściej szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką opinią szczycą się od dekad produkty firmy Apple, które pomimo bardzo znacznej ceny w zestawieniu z urządzeniami innych firm, każdego roku pozyskują sobie miliony nowych użytkowników. Jednak nawet sprzęt najwyższej jakości może zostać uszkodzony bądź stracić swoje właściwości w rezultacie nieprawidłowego użytkowania. Co nie oznacza, że ot tak powinno się wymienić go na nowy – wystarczy wszak oddać go do serwisu Apple.

Musisz wymienić szybkę? Przynieś urządzenie do Serwisu Apple Warszawa

Kto korzystał z produktów Apple wie z pierwszej ręki, że te urządzenia działają bezawaryjnie przez lata, lecz nawet one nie oprą się zniszczeniom, które powstają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa regularnie otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która po latach nie w pełni się ładuje, wymianę szybki tylnej oraz przedniej, stłuczonych na skutek silnego uderzenia w urządzenie czy wymianę innych drobnych części jak niedziałający przycisk HOME bądź popsute gniazdo ładowarki. Nasi eksperci pomogą też w przypadku zalania smartfona czy konieczności odzyskania z niego utraconych danych.

Serwis Apple Warszawa – powierz telefon fachowcom z wieloletnią praktyką

Tak długo jak smartfon posiada obowiązującą gwarancję wiele napraw bez trudu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Trudności pojawiają się po okresie gwarancyjnym, gdyż usunięcie nawet niedużych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość pokaźne koszty, na które nie każdy może sobie pozwolić. Szczęśliwie na terenie naszego kraju, z reguły w dużych miastach jak Warszawa, pracują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w godzinę potrafią wykonać naprawę smartfonów tej marki nowej i starej generacji, wyprodukowanych w okresie minionych 10 lat, jak np.: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus i 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XR oraz XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeśli w okolicy miasta brak serwisu serwisu iPhone’a zatem nie możesz go przynieść samemu do punktu, szukaj fachowców, którzy podejmą się serwisu telefonów Apple dostarczanych kurierem. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Siedziba firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555