Transport, logistyka, spedycja Usługi

Samodzielny odbiór z lotniska – dlaczego warto?

Przylecieliśmy do obcego miasta na spotkanie biznesowe. Zrobiło się już późno, a do hotelu mamy kilka kilometrów. Podróż autobusem nie będzie trafionym rozwiązaniem – ze względu na brak wygody i bezpieczeństwa. A bezpieczeństwo jest naprawdę istotne, ponieważ mamy ze sobą walizkę, a w niej mnóstwo drogich gadżetów. Jednak przy lotnisku nie ma taksówek, a dyspozytorka twierdzi, że najprędzej wyjedziemy za pół godziny. Jeżeli z portu lotniczego chcieliśmy dotrzeć od razu do hotelu kłopot nie jest duży, jednak jeżeli czeka na nas kontrahent, potrafi to rzucić się cieniem na współpracy. Jak ustrzec się podobnych sytuacji? Rozwiązanie okazuje się naprawdę proste – organizując podróże w interesach dobrze zawczasu zarezerwować odbiór z lotniska. W jaki sposób to załatwić?

Na czym polega usługa odbioru z lotniska?

Odbiór z lotniska to usługa adresowana do najbardziej wymagających klientów. W przeciwieństwie do tradycyjnej taksówki, stawiając na odbiór z lotniska zostaniemy przewiezieni na miejsce luksusowym autem – między innymi Mercedesem klasy S. W takim przypadku otrzymamy także pewność tego, iż samochód będzie oczekiwał nas, gdy dotrzemy na do celu, zatem bez wątpienia dotrzemy na czas na kolację z potencjalnym partnerem. Należy wspomnieć również o tym, iż odbiór z lotniska możemy zamówić również dla kontrahentów przylatujących do nas.

Odbiór z lotniska – miasta

Jak łatwo stwierdzić, odbiór z lotniska szczyci się największą popularnością w miejscowościach z głównymi lotniskami – w Łodzi, na Śląsku, w Warszawie czy Krakowie. Zasięg przedsiębiorstw oferujących tę usługę nie sprowadza się rzecz jasna tylko do tych miejscowości – po dotarciu do Krakowa możemy dojechać na przykład w góry lub na Śląsk. A jeżeli potrzebujemy, możemy zagwarantować sobie transport do mniejszych miast na terenie kraju – nie tylko w południowej części Polski.