przyjęcia okolicznościowe kraków
Usługi

Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również chrzty, komunie święte oraz „osiemnastki”. Jeśli spis zaproszonych gości jest bardzo długi, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. Wówczas powinniśmy zamówić stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj zaproszonym gościom zabawy odpowiednie warunki

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym powinno się zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Z kolei zabawy, w których sporą grupę gości stanowią kilkulatki, między innymi komunie albo chrzciny, rekomenduje się urządzić w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się tak szybko zabawą i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski podawane uczestnikom też powinny być dobrane do okazji. Organizując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zadba o smaczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w stylowych salach i w plenerze

Wynajęcie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, jest całkiem proste, jednakże niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal dworskiej atmosferze odbywają się w nim chrzty, komunie oraz – rzecz jasna – wesela, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia i dekoracji stolików, przez przyrządzenia dań, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]