Usługi

Profesjonalna opieka nad grobami

Więcej informacji o sprzątaniu grobów Kraków na http://www.pong-malopolska.pl.

Wygląd pomników zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – skąd się bierze?

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak zakładanie siedzeń lub pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności lub korekty liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, jakie musimy zapłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą przede wszystkim od zakresu usług – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast zależy nam, by firma sprzątała grób co miesiąc, powinniśmy liczyć się z kosztem rzędu czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od wielkości nagrobków, a najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]