Podróże Usługi

Pokoje w Gdyni – wybrać hotel czy pensjonat?

Gdynia to jedno z najbardziej rozwijających się miejscowości Pomorza – z małej rybackiej wsi założonej w 1926 roku błyskawicznie przeobraziło się w nowoczesną aglomerację, która przyciąga inwestorów i turystów. Chciałbyś przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie najlepiej znaleźć pokoje w Gdyni.

Zabytki i bed and breakfast w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najbardziej lubianych przez turystów punktów w Gdyni. Podróżnych przyciągają między innymi muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, restauracje i trasy spacerowe. W trakcie wczasów w Gdyni warto także pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się wspaniałą panoramą miasta. Niezapomnianych wrażeń dla turystów z dziećmi dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chciałbyś wyskoczyć na kilka dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową obejmującą mieszkania i apartamenty do wynajęcia, prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, jak również pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Pokoje w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, osobną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, a także deską do prasowania, żelazkiem oraz czajnikiem na życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Oferta noclegów w wersji bed and breakfast jest dostosowana do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i wyśmienite posiłki w niewysokiej cenie.