Transport, logistyka, spedycja Usługi

Parking przy lotnisku w Balicach – czy warto zostawić tam samochód?

Wiele osób wybierających się w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym autem, ale prosi kogoś o podwiezienie lub przyjeżdża taksówką. Uważa się, iż tak jest wygodniej, bo w przeciwnym razie powstałby problem, gdzie zostawić auto na czas podróży. Warto jednakże rozważyć rozwiązanie, którym jest pozostawienie auta na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest niedaleko lotniska Kraków – Balice. Jego oferta kierowana jest do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swoje auto w bezpiecznym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – dlaczego warto zostawić tu samochód?

Największą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, bo pozwala to przybyć na lotnisko swoim pojazdem. Pomimo iż parking znajduje się w pewnej odległości od lotniska, nie jest to powód do obaw, bo obsługa parkingu zajmuje się transferem klientów z parkingu do portu i z portu na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a transfery organizowane są na bieżąco. Ponadto można mieć pewność bezpieczeństwa pozostawionego samochodu, nie tylko dlatego, że jest to parking strzeżony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje również polisa ubezpieczeniowa, a więc tak strzeżony samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż pozostawiony we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą tego rozwiązania są także ceny dogodniejsze niż można przypuszczać, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – udogodnienia dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najważniejsze jest to, że mogą wyjechać w najmniejszym stopniu nie obawiając się o bezpieczeństwo zostawionego samochodu, gdyż jest on zabezpieczony wszelkimi metodami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje nowoczesny system monitorujący oraz oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pełniąca dozór całodobowo. W razie dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika oraz kompresora albo skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest również tym bardziej bezproblemowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu pod numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.