Transport, logistyka, spedycja Usługi

Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Zainteresowany parkingi Kraków lotnisko? Skieruj się tu.

Komfort, sposobność trafienia nawet w bardzo odległe zakątki świata oraz szybkość – to nadrzędne plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zyskały niebywałą popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak długą drogę najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty łączące się z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, dlatego też w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić pojazdu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego obsługi

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy spodziewać się także licznych ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Na dodatek kierowcy mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w wielu przypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora albo spadek ciśnienia w oponach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]