Usługi

Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Sprawdź, jak zamówić catering na imprezy w Krakowie. Skieruj się tutaj.

Sezon wakacyjny obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie wydarzenia plenerowe czy pikniki firmowe, ale właściwie co rusz w różnych punktach w Polsce mają miejsce bankiety, benefisy albo konferencje. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Apetyczne dania, wykwalifikowana obsługa – o cateringu imprezowy

Masz zarezerwowaną salę na imprezę bądź wybrałeś już lokalizację, w którym urządzisz piknik? Świetnie! Teraz musisz zadbać o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do przepysznych napojów, ciepłych dań i przekąsek. Weź pod uwagę, że podczas prestiżowych bankietów nie wystarczy ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i być przekonanym, iż uczestnicy obsłużą się sami. Ważna jest jakość oprawy – właściwy układ stolików, dopasowane dekoracje, a także poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu z pewnością docenią dodatkowo, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a posiłki będą serwować im kompetentni kelnerzy.

Wskazówki odnośnie dań i nie tylko – zalety cateringu na imprezy

Plusem korzystania z usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi wyśmienite menu, ale też kompleksowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i napoje zostaną przywiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie bankietu. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju szansą, aby doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących setki gości, jak i niewielkich. Podczas ustalania detali zamówienia doradzi ona, które potrawy, napoje oraz przekąski najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własny sprzęt na miejsce imprezy.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]