Usługi

Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Potrzebujesz więcej informacji o salach do wynajęcia w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Wejdź w to miejsce.

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne bądź grille dla zatrudnionych i ich bliskich, mające na celu uformowanie trwałych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, żeby celebrować osiągnięte sukcesy, a także rozmaite kursy, bankiety dla kontrahentów biznesowych czy sympozja. Takie wydarzenia muszą być dobrze przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

O czym pamiętać wybierając lokal na organizację imprezy firmowej

O ile nie posiadamy na terenie firmy przystosowanych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, trzeba szukać propozycji wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości eventu. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim wystrojem do charakteru planowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla kontrahentów marki, podczas których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w pierwszej lepszej sali. Należy w takich przypadkach zaplanować event w niepowtarzalnym miejscu, które dobitnie podkreśli rangę wydarzenia. Natomiast jeżeli na imprezę poproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, warto wybrać salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dojechać o każdej porze dnia.

Organizacja imprezy firmowej

Podczas organizacji eventu firmowego nie można nie uwzględnić tak istotnego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania solidnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w wyznaczoną lokalizację smacznych dań dla obecnych, ale także doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie ustawienie stołów. Podczas ekskluzywnych imprez wskazane jest również zapewnienie gościom należytej obsługi. Opłaca się więc korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i rewelacyjnie wyglądające na talerzu dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]