Transport, logistyka, spedycja Usługi

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach pod Krakowem

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz wygodnie dotrzeć na terminal, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – wygoda i komfort

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony zlokalizowany w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko kilometr, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – nowoczesne miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez całą dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z łazienki. Boisz się, że po 2-tygodniowych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić bezpośrednio po przyjeździe lub przelewem internetowym.