Branża meblarska Usługi

Meble ze stali nierdzewnej – niezastąpione w gastronomii

W gabinetach lekarskich lub kosmetycznych, zakładach produkujących żywność i w kuchniach niezwykle istotne jest zachowanie skrajnego porządku. To wymaga nie tylko zastosowania rygorystycznych procedur i korzystania ze środków dezynfekujących, ale również właściwego wyposażenia. Narzędzia i meble użytkowane w takich miejscach nie powinny pochłaniać zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna gwarantować natychmiastowe i gruntowne czyszczenie oraz odkażanie. W związku z tym w miejscach, gdzie najistotniejsza jest sterylność, zaleca się stosować mebli ze stali nierdzewnej.

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej – regały, blaty, okapy

Meble ze stali nierdzewnej są niezmiernie często wykorzystywane w gastronomii, piekarnictwie oraz przetwórstwie spożywczym. W zapleczach kuchennych restauracji bądź stołówek wykorzystuje się m.in. regały do przechowywania produktów, stoły i blaty. Poza nimi warto napomknąć o okapach i zmywakach, jak również wszelkiego typu stojakach stosowanych do wyrastania pieczywa. Maksymalne wykorzystanie pomieszczenia zapewnią meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – z ich wykorzystaniem uda się urządzić funkcjonalną kuchnię także na niewielkiej przestrzeni.

Branża medyczna również używa mebli ze stali nierdzewnej

Planując konstrukcję mebli ze stali nierdzewnej, producent bierze także pod uwagę potrzeby salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycznych. Tu szczególne znaczenie mają stoły i regały umożliwiające sterylne przechowywanie przyrządów oraz preparatów wykorzystywanych w trakcie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej sprostają wszystkim wymogom stawianym wobec wyposażenia stosowanego w gabinetach lekarskich – pozwalają na utrzymanie higieniczny, są mocne i schludne.