Usługi

Kto korzysta z usług detektywistycznych?

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć bezcenne informacje na temat członków rodziny, jak również pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności partnera, warunków i sposobu pieczy nad małoletnim lub ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym zdobycie cennych danych staje się bez wątpienia łatwiejsze.

Kto zazwyczaj korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Do biur detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby chcące dowieść niewierności małżonka i przedstawić je jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez profesjonalne biura detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy pragnące sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w efektywny i szybki sposób zdobyć kluczowe dane. Są to między innymi profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich personel ma też doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.