Usługi Usługi finansowe i rachunkowe

Księgowość zewnętrzna – dlaczego warto

Szukasz najlepszej oferty księgowości Katowice? Nie wahaj się! Skieruj się tutaj

Najważniejszym sektorem każdego przedsiębiorstwa jest księgowość. Dba on o poprawne sporządzanie dokumentów, opłacanie danin publicznych, rozliczenia całej działalności. Co wybrać: zatrudnić księgową na samodzielną posadę, czy może posiłkować się pomocą tzw. sieciowego biura finansowego?

Księgowość i usługi dodatkowe

Na początkowym etapie istnienia działalności gospodarczej, najlepiej zdecydować się na pomoc firmy rachunkowej. Takie podmioty podpowiedzą jak zarejestrować działalność, czy dostać dotację z funduszy unijnych czy innych źródeł. Nadzorują one księgi przychodów i rozchodów, ewidencję środków trwałych, zapewniają analizy finansowe, a także troszczą się o kwestie rozliczania składek. Powierzenie rachunków naszego przedsiębiorstwa firmom zewnętrznym opłaca się też z finansowego punktu widzenia – jest lepsze cenowo niż zatrudnienie księgowej.

Czym kierować się wybierając ofertę księgowości?

Podczas gdy takie biura oferują pośrednictwo przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, właściciele firmy mogą skupić się na rozwijaniu działalności. W Polsce rozwijają się małe biura rachunkowe oraz duże korporacje, działające w całym kraju, świadczące księgowość zarówno w Katowicach, Warszawie, Białymstoku oraz w niewielkich miastach. Najrozsądniejszy wybór to powierzyć sprawy wypróbowanej firmie, polecanej przez innych klientów. To zapewnia, że nasze rachunki są prowadzone właściwie i stoją w zgodzie z wiążącymi normami.

Siedziba firmy:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]