Promocja, reklama, marketing Usługi Witryny www

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Kliknij tutaj, aby zlecić pozycjonowanie www Kraków.

Wszechobecność internetu oraz komfort wykorzystania go do wyszukania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce teraz zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony www nie znaczy, że nowi klienci nas znajdą – ważna jest wszak obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, które świadczą usługi tylko na określonym obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie bądź w Szczecinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoją ofertę docelowym odbiorcom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych bądź usług używają przeważnie fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “restauracja gruzińska kraków”, “wizażystka kraków” czy “sklep odzieżowy kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym klientom, mieszkającym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych ma wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży tworzenia stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad 10 lat. W trakcie tych lat na wskroś rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, poprawę treści, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może monitorować codziennie rezultaty pozycjonowania przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]