Usługi

Doradztwo w przetargach. Kiedy warto?

Przetargi doradztwo. Uzyskaj więcej informacji.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa często ma kierunek kompleksowy oraz obejmuje praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach zawiera kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie i prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego warto zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, jakie specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są znakomicie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają również znaczące doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz radą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Siedziba firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]