Transport, logistyka, spedycja Usługi

Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Branża transportowa wciąż się rozwija, między innymi z powodu globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków importu oraz eksportu. Z tego powodu potrzebuje także coraz to lepszych rozwiązań, głównie tych związanych z modernizacją procesów transportu produktów. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw nieprzerwanie ewoluującemu zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie uznane rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz solo (na przykład z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek). To też producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. Do produkcji używane są wyłącznie materiały wysokiej klasy, dostarczane przez cenionych partnerów. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie trzydzieści lat pozwala firmie Gniotpol Trailers na przygotowanie coraz to nowocześniejszych projektów na światowym poziomie, o czym świadczy między innymi powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych do transportu wyjątkowo trudnych ładunków.

Producent przyczep – wszechstronne usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym zakładzie w mieście Malnia lub w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje przeprowadzane są na terenie krajów Unii Europejskiej w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o wygodę klientów, którzy decydują się na serwis samodzielnie. Części zamienne do naczep spółki są stale dostępne, co redukuje okres wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu wyraźnie skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Źródło fotografii: gniotpol-trailers.com.