Usługi

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Sprawdź, jak zamówić serwis okien PCV Warszawa. Kliknij tutaj.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle oddziałują też czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]