Usługi

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Na https://bit.ly/3iVK8gp sprawdzisz, jak zamówić catering firmowy.

Konferencja, rozmowy biznesowe bądź szkolenie – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo na pewno pewnego dnia stanie przed nieodzownością przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i przekąsek dla jego uczestników. Jeśli planowane wydarzenie przyciągnie duże tłumy, opłaca się zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering biurowy – zagwarantuj uczestnikom szkolenia napoje i przekąski

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 7-8 godzin, nierzadko nawet przez parę kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny grafik wykładów, między którymi zaplanowane są na ogół trzy niezbyt długie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie większego obiadu w najbliższej restauracji. Stąd tak istotne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także wziąć na salę, w której odbywa się wykład. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść bez obaw o ubrudzenie rąk czy ubrania. W ramach usługi cateringu dla firm udostępniany jest też sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – istotna część szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest niezwykle istotna, daje wszak uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach głębokiego skupienia. Poza tym jest to też sposobność rozmowy z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie przedmiotów omawianych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów bądź płatnych wykładów nie powinni wszak pić z papierowych kubeczków, jedząc kupione po drodze w na stacji benzynowej czy też własnoręcznie przyszykowane sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc rangę spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał także o dobre samopoczucie uczestników.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]