Usługi finansowe i rachunkowe

Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Zobacz więcej szczegółów o automatycznej windykacji należności na flobo.io.

Przedsiębiorcy wciąż poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas tracony na obsługę niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – jak to działa?

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych istotnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują tylko 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla firm usługowych, szkół i domów wypoczynkowych

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje należności abonamentowe, wobec tego znakomicie zda egzamin w uczelniach językowych albo prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]