Usługi finansowe i rachunkowe

Chcesz rozwinąć swoją firmę? Skorzystaj z kredytu dla firm

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo, z pewnością doświadczyłeś trudniejszych momentów pod kątem finansowym. Partnerzy, którzy spóźniają się z opłaceniem należności bądź niespodziewane wydatki na rozwój działań – takich sytuacji może być wiele. Z pomocą może przyjść kredyt na działalność gospodarczą.

Rodzaje kredytów dla firm

Jest wiele metod na wsparcie rozwoju firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm okaże się zbawiennym zastrzykiem finansowym podczas gorszego momentu działalności. Przy wyborze odpowiedniego kredytu należy kierować się dopasowaniem oferty do obranego modelu biznesowego. Na przykład jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie KPiR lub ryczałtu, powinniśmy odszukać taką ofertę, która godzi się na powyższą metodę rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicielom firm udzielano kredytu dla firm bez zaświadczeń z US i ZUS, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby włączyć się do grona usatysfakcjonowanych kredytobiorców, najlepiej skonsultować się ze sprawdzonym doradcą kredytowym znającego wszystkie obecne na rynku oferty i będzie potrafił znaleźć tę najbardziej opłacalną. Będzie on pomocny również w przypadku, gdy chciałbyś uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów KRD i BIG.

Kredyt dla firm poniżej 6 miesięcy działalności

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki z uwagi na krótki staż firmy, nie załamuj rąk. Na rynku funkcjonują oferty banków, kierowane do raczkujących przedsiębiorstw. Niektóre z nich są osiągalne nawet dla firm, które ledwo co założone! Tutaj jednak również niezbędna będzie konsultacja z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po zarejestrowaniu przedsiębiorstwa.