Usługi branży budowlanej

Tradycyjne projekty domów drewnianych

Skieruj się na barteksitarski.pl żeby zobaczyć, kto wykonuje projekty domów drewnianych nowoczesnych

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowoczesna technologia sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się wyjątkowo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Jak wyszukać fachowca, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – nowatorska konstrukcja

Całoroczne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż klasyczne domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z gotowych elementów. Odchodzą też prace związane z murowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. To połączenie innowacji z tradycją. Z jednej strony urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom gwarantują komfort taki sam jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – mała grubość ścian

Domy drewniane nowoczesne to budynki zrobione z surowca naturalnego, co powoduje, że w pomieszczeniach panuje korzystny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba stosować kosztownej termomodernizacji. Kolejnym walorem są cienkie ściany, co gwarantuje dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można budować także w zimie, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]