Usługi branży budowlanej

Piękne i wytrzymałe okna – zamów u producenta okien drewnianych

Producent okien Małopolska - dowiedzcie się co może wam zaproponować

Klasyczne okna drewniane są bardzo szykowne i ponadczasowe. Współgrają z każdą konstrukcją – od staroświeckich domów po współczesne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i co decyduje o ich popularności?

Producent okien drewnianych – organiczne gatunki

Obecnie okna drewniane są wytwarzane przy użyciu zaawansowanych technik, co powoduje, że charakteryzują się optymalnym wskaźnikiem utraty ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a pielęgnowanie jest łatwe. Okna drewniane gwarantują doskonałe wrażenia estetyczne, posiadają lśniącą powierzchnię, najwyższej jakości rączki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna krajowego – np. modrzewia, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Okna drewniane są modne nad Wisłą, ponieważ łączą organiczne gatunki z teraźniejszymi metodami.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych z reguły proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można samodzielnie je odnawiać. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy także wytrzymałe schody, pasujące do starodawnych budynków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy remontowaniu lokali mieszkalnych – to materiał nietoksyczny i absolutnie bezpieczny dla środowiska. Budując dom warto zatem postawić na wysokogatunkowe, wytrzymałe i estetyczne komponenty drewniane.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]