Usługi branży budowlanej

Okna i drzwi aluminiowe, systemy przeciwpożarowe – oferta MTS Dom

Potrzebujesz produktów MTS Dom? Wejdź na https://mtsdom.pl.

Aluminium jest metalem niezwykle popularnym w budownictwie, z którego często produkuje się drzwi oraz okna, będące alternatywą dla stolarki drewnianej lub tej z PCV. Do tej pory okna i drzwi aluminiowe zazwyczaj montowane były w biurowcach, w obiektach użyteczności publicznej oraz w halach targowych, jednak współcześnie stosuje się je też w domach jednorodzinnych.

Dlaczego warto wybrać okna i drzwi aluminiowe?

Plusy okien i drzwi aluminiowych

Stolarka aluminiowa jest bezkonkurencyjna, gdy mówimy o wielkoformatowych konstrukcjach. Z tego powodu jest tak chętnie wybierana przez architektów biurowców – pozwala na konstrukcję obiektów, w których elewacja składa się w pokaźnej części z przeszkleń. Ten styl budownictwa przyjął się także w budownictwie prywatnym – w ostatnich latach popularne są nowoczesne domy jednorodzinne, w których używa się drzwi i okien z aluminium do konstrukcji przeszklonych ścian. W ten sposób do wnętrz dociera więcej światła słonecznego, a mieszkańcy mogą radować się krajobrazem otaczającej ich przyrody.

Ważnymi plusami surowca jakim jest aluminium jest jego znaczna odporność na oddziaływanie wilgoci i promieniowania UV oraz korozję, jak również jego lekkość i plastyczność. Pozwala to tworzyć rozległe, stabilne ramy dla powierzchni szklanych, nieraz o stosunkowo niestandardowych konturach. Trzeba podkreślić, że dzisiejsze wyroby stolarki aluminiowej charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

MTS Dom – producent systemów okienno-drzwiowych oraz przeciwpożarowych

Rodzimy producent drzwi i okien aluminiowych, niepołomicka spółka MTS Dom, działa na rynku od ponad 20 lat. Oferta spółki jest nadzwyczaj bogata. To głównie systemy okienno-drzwiowe, przeciwpożarowe i harmonijkowe. W ofercie MTS Dom Sp. z o.o. dostępne są także systemy dodatkowe, jak balustrady aluminiowe czy ramy wypełnione siatką, instalowane na oknach, drzwiach i witrynach, które tworzą barierę zabezpieczającą wnętrza przed owadami. Artykuły MTS Dom dostępne są w rozległej gamie barw, m.in. w palecie RAL i w kolorach strukturalnych oraz drewnopodobnych, dlatego bez trudu można wybrać odpowiedni kolor produktu do dowolnego projektu.

Siedziba firmy:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]