Usługi Usługi branży budowlanej

Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z architektem wnętrz Kraków

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Warto więc zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]