Usługi branży budowlanej

Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

Odwiedź biuro architektoniczne Kraków - uzyskaj kompetentną pomoc specjalistów.

Niewątpliwie chcesz, by w Twoim nowym domu wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie Twoich działań duży wpływ ma zwłaszcza to, jaki projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najlepszych ofert nie powinno jednak być źródłem problemów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna lub też, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie czas, możesz zdecydować się na gotowy projekt. Które rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Na które z nich się zdecydować?

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W sieci w kilka chwil dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z niewielkimi wymaganiami i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej oryginalny projekt. Ich najmocniejszą stroną jest niewątpliwie cena – za nieskomplikowane wydasz już za nieco więcej, niż 2000 PLN. Poza tym jest to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby kupić projekt jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Dokument z biura architektonicznego

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się idealne dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych nieruchomości. Decydując się na podobne rozwiązanie możemy być spokojni o to, że dokument będzie taki, jak chcemy – przed jego sporządzeniem projektant dowie się, co jest dla nas najważniejsze.

Koszty projektów w biurze architektonicznym

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie bardziej kosztowny niż katalogowy – osoby, które na niego postawią powinni przygotować się na koszt rzędu dwustu zł za metr kwadratowy.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]