Usługi branży budowlanej

Architekt – Bartek Sitarski

Uzyskaj poradę architekta Kraków na barteksitarski.pl.

Wybory podjęte w pierwszej fazie budowy domu wpływają na to, czy spełni nasze potrzeby. Z tego powodu należy dokładnie zastanowić się nad każdym aspektem i, kiedy nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozmieścić każde z pomieszczeń oraz ułatwi dostosowanie domu do naszych oczekiwań. Z jakich powodów opłaca się zdecydować się na usługi sprawdzonego architekta?

Architekt pomoże znaleźć najlepsze technologie

Przyszli właściciele własnego lokum mogą mieć trudności z wyborem technologii, w których obiekt zostanie będzie zbudowany. A ta decyzja okazuje się niezwykle ważna, bo mają one ogromny wpływ na wygodę domu. Ze względu na to, warto jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by zyskać pewność, że później będzie nam się dobrze żyło.

Architekt stworzy Twój dom

Dom na tradycyjną modłę czy może jakaś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy czy piętrowy? Takich pytań wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z tymi problemami pomoże właśnie architekt. Może zarekomendować któryś z opracowanych już projektów albo stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

O czym pamiętać przed rozmową z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze przemyślmy swoje oczekiwania. Powinniśmy też na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jaki budżet posiadamy – architekt będzie potrafił doradzić nam najlepsze technologie – oraz przygotować wszystkie papiery posesji.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]