Usługi Usługi branży budowlanej

Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Na joannaklusak.com znajdziesz więcej informacji o działalności architekta Kraków

Biuro architektoniczne oferuje rozległy wachlarz usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i komfortowym domu, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt może wykonać kompleksowy projekt obiektu, a później czynnie doglądać postęp prac, zaplanować odbudowę budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektowe?

Interesują Cię kreatywne, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a równocześnie praktyczny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające najświeższe nurty w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków publicznych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. żłobki, obiekty rekreacyjne, apartamenty na wynajem i kawiarnie. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektowe może również zaplanować obszerne i funkcjonalne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]