Hobby i rozrywka Sport i rekreacja

Jesteś w Zakopanem? Zgłoś się na spływ kajakowy Dunajcem

Spływ Dunajcem to idealna metoda zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią amatorzy aktywnego wypoczynku. Spływ na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane emocje i dużą dawkę adrenaliny. Oferta jest przeznaczona dla różnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i korporacji, które potrzebują przygotować integrację dla pracowników. Organizujesz podróż w góry i na trasie Twojej wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, której nie możesz przegapić.

Z jakiego powodu warto wybrać się na spływ na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która gwarantuje perfekcyjne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu powoduje, że spływ Dunajcem staje się nadzwyczaj popularną formą spędzania wolnego czasu. W rzece żyją również przeróżne gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a bajkowe panoramy zapierają dech w piersiach. Trasa prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w pełnej okazałości. Aby wziąć udział w spływie, konieczne jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz odpowiednie przeszkolenie. Pontonami kierują wyszkoleni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ Dunajcem – odpoczynek w Pieninach

Organizator spływów na Dunajcu proponuje klientom do wyboru 3 pakiety – Comfort, Basic oraz Active. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava bądź polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, wiosła, kaski, kamizelki oraz szczelne opakowania. Ze sobą należy mieć koszulkę oraz spodenki do przebrania, ręcznik, a także sportowe buty. Oprócz tego w pakiecie Comfort zagwarantowany jest transport busem ze Szczawnicy.