Robienie zakupów

Zakupy spożywcze online – ratunek dla zapracowanych

Zakupy spożywcze online - zobacz pełną ofertę.

Nie da się uniknąć konieczności wykonywania zakupów spożywczych. Bez szeregu produktów da się przeżyć, lecz bez świeżych owoców oraz warzyw jest raczej ciężko. Niestety nierzadko sytuacja zawodowa lub życiowa sprawia, iż coś tak przyjemnego jak sprawunki, może być czynnością problematyczną. Wówczas znacznym udogodnieniem jest sposobność zamówienia zakupów z dostawą do domu.

Kto zamawia zakupy spożywcze online?

Powszechność internetu wpłynęła w ostatnich kilkunastu latach korzystnie na wzrost sprzedaży online w naszym kraju. Z powodu nieustannie zmieniającego się rynku i potrzeb klientów, dużo firm wykorzystujących do tej pory tylko zwykłe kanały handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę poszedł też sektor spożywczy, który z reguły sporadycznie oferował zakupy z dostawą do kupującego. Dzisiaj z delikatesów online korzysta mnóstwo przeróżnych grup konsumentów. To często opiekunowie niemowląt, osoby opiekujące się schorowanymi członkami rodziny, osoby zatrudnione w systemie zmianowym, który nie pozwala im zrobić zakupów w godzinach gwarantujących znalezienie w markecie świeżych produktów, ale też osoby starsze, dla których codzienne wizyty nawet w pobliskim markecie są ogromnym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również dla komfortu – to znaczna oszczędność czasu, który można poświęcić na hobby czy też rozrywkę.

Delikatesy online – produkty od solidnych polskich producentów

Korzystając z zakupów spożywcze z dostawą do domu w e-sklepie Skowronek z Krakowa możemy wybierać z setek produktów wysokiej jakości, nie tylko owoców i warzyw, ale również ryb, mięs oraz wędlin dostarczanych wyłącznie przez rzetelnych i wypróbowanych polskich dostawców. Do tego sklep oferuje smakowite, tradycyjne pieczywo wypiekane w piekarni legendarnej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dowożone na wskazany adres w ciągu 2 dni, a za zamówienia za określoną kwotę oferowana jest bezpłatna dostawa. Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Siedziba firmy:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]