Biżuteria Robienie zakupów

Wisiorki srebrne

Sprawdź, gdzie zamówić srebrne wisiorki, wejdź na www.bizutik.pl/wisiorki

Moc wisiorków

Posiadanie unikalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety luksus nabywania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz mieć zawieszony przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Równie istotna jest szerokość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć nietypowy kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łzy, kwadratu etc), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę jest także jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]