Robienie zakupów

Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Znajdź etykiety na wódkę.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej źródła najchętniej wręczanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na urodziny, wesele lub Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na weselu alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale także coraz częściej młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem na koniec przyjęcia. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przybycie na ceremonię. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w fajną pamiątkę, której rodzina i znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę weselną, na których można dodać informację o miejscu i dacie ślubu, wyrazy podziękowania lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można nabyć w różnych wzorach i barwach, zatem bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź imprezie urodzinowej.

Etykiety na butelki – udekoruj swoje przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można ozdabiać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli wytwarzasz własne soki, wina bądź nalewki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami nawet bez okazji, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę każdej butelki. Dodatkowo flaszki można także oznaczać przy użyciu różnobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]