producent drzwi drewnianych, drzwi drewniane na wymiar
Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Szukasz producenta drzwi drewnianych? Zleć ich wykonanie firmie Oknostol

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się 15-letnią praktyką w produkcji różnego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku spowodowały, że jego fachowcy zapewniają konsumentom najlepszą jakość sporządzanych produktów oraz usług. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale również ich niezawodność, uzyskane za sprawą zastosowania podczas ich produkcji nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca troska o zachowanie czterech ideałów: zadowolenia użytkownika, pełnego komfortu użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się dużą troską o jakość własnych wyrobów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to świetne rozwiązanie dla wymagających konsumentów, którzy poszukują w pełni ergonomicznych i solidnych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – efektywnie tłumią zewnętrzne hałasy i stanowią bardzo dobrą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów – wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość dopełnia ich nieprzeciętna, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, wobec tego utrzymują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne doradztwo

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się również w sferze obsługi klientów. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol może liczyć na bezpłatne doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zamówienia drzwi drewnianych złożonych zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, doskonale dopasowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale również ich szerokości.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]