Robienie zakupów Uroda

Sztuczne rzęsy – idealna oprawa oczu w kilka sekund

Jeśli szukasz przedłużanych rzęs, koniecznie wejdź na houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy.

Bujne i długie rzęsy to najwspanialsza wizytówka kobiety. Obecnie także te, którym los pożałował ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce porywającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z surowców są one wykonane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – syntetyczne oraz naturalne

Przedłużane rzęsy to prosta i pewna metoda na idealne zaakcentowanie makijażu. Chcesz zainwestować w wysokiej jakości przedłużane rzęsy, które zapewnią długoterminowe i spektakularne efekty? Najczęściej polecanym rozwiązaniem są rzęsy na pasku i w formie kępek. W pierwszym wypadku wszystko co należy zrobić to przylepić pasek do górnej powieki zaraz nad linią naturalnych rzęs – rezultat jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach pomagają z kolei perfekcyjnie zagęścić włoski, ale można je wykorzystać tylko na zewnętrznych partiach oczu. Dostępne w sklepach modele rzęs są produkowane z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru, ale również z naturalnych surowców, takich jak jedwab, włosie z futra norek albo sterylizowane ludzkie włosy. Ostatnio popularne stają się też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – kup również pęsetę, klej i odżywkę

Sztuczne powinny być lekkie, aby nie przeciążać powieki i zapewniać wysoki najwyższy komfort, a jednocześnie proste aplikacji i nadzwyczaj wytrzymałe. W sprzedaży dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku, które świetnie sprawdzą się na wytwornych bankietach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, iż do ich aplikacji konieczne są dodatkowe przybory – pęseta, a także klej, który nie wywoła reakcji alergicznej. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, zaleca się też zastosować na powieki odpowiednią odżywkę wzmacniającą prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]