Robienie zakupów

Środek do usuwania farby – remedium na graffiti

Tutaj znajdziesz środek do usuwania farby olejnej

W ostatnim czasie problem pojawiania się malunków na murach i ścianach budynków znacznie się nasilił. Przeważnie przybierają one formę napisów wykonanych sprayem. Ich wartość artystyczna jest żadna, a ponadto zwykle hasła te zawierają treści wulgarne lub rasistowskie. Nic więc dziwnego, że właściciele lub zarządcy budynków czynią wszystko, aby pozbyć się ich z murów. W tym celu zwykle postanawiają powtórnie pomalować ścianę – to jednak pochłania mnóstwo czasu i jest dosyć kosztowne. Inną opcją może być użycie preparatu do usuwania farby.

Jak działa preparat do mycia elewacji?

Działanie tychże środków opiera się na czynnikach aktywnych, które rozpuszczają składniki popularnych farb – w szczególności różnego typu żywice. Ich odpowiedni skład powoduje, iż preparaty tego typu umożliwiają oczyszczanie nawet mocno porowatych elewacji. Dobre preparaty do usuwania farb nie mają w składzie rozpuszczalników takich jak toluen, które są niebezpieczne dla środowiska i ludzi. Użycie środka do usuwania farby olejnej polega na nałożeniu go na fasadę obiektu – w tym celu należy użyć dużego pędzla lub wałka. Po około godzinie środek trzeba spłukać wodą albo usunąć myjką ciśnieniową.

Dla kogo środek do usuwania farby olejnej?

Preparat do usuwania farby olejnej powinien znajdować się pod ręką wszystkich firm sprzątających, które pracują na rzecz wspólnot mieszkaniowych, bo to głównie fasady niestrzeżonych bloków są narażone na ataki wandali. Niewielkie opakowanie środka okaże się przydatny też właścicielom firm, domów jednorodzinnych czy sklepów. Nabycie środka do czyszczenia elewacji to w obliczu konieczności pomalowania ścian na nowo spora oszczędność – zarówno jeśli chodzi o wydatki na kupno farby, jak i czas niezbędny do wykonania tej pracy.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]