Robienie zakupów

Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Więcej o słoju z kranem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest świetną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania soków, lemoniad, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]