Robienie zakupów

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Zamów balon do wina

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też doskonała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]