Robienie zakupów

Profesjonalna pasta do mycia rąk

Dowiedz się, gdzie kupić pastę do mycia rąk.

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze czy rzemieślnicy – to tylko kilka grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry. Są nimi głównie różnego typu smary, sadze, oleje, farby, jak również, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej skuteczne są pod tym względem pasty BHP.

Pasty do mycia rąk – kiedy się ich używa?

Pasta do mycia rąk różni się od innych środków myjących wykorzystywanych każdego dnia w naszych domach. Jako że jest używana do czyszczenia bardzo trwałych zabrudzeń, powinna charakteryzować się dobrymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci past tego rodzaju dodają do nich drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące wykorzystane w paście do rąk, podobnie jak substancje, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze więc, żeby pasta zawierała też substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – nieodzowna m.in. w warsztatach motoryzacyjnych

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk znajduje zastosowanie zazwyczaj w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Oczywiście przyda się również w gospodarstwa domowych – będzie niezastąpiona w trakcie porządków bądź w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]