Robienie zakupów

Poznaj różne akcesoria do alkoholu

Potrzebujesz akcesoriów do alkoholu? Zobacz tutaj

Samodzielny wyrób trunków alkoholowych, kiedyś ogromnie popularny, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki przyrządzane na własną rękę są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale również możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań, skłonność do eksperymentowania oraz satysfakcja jaką daje spożywanie swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera wino, nalewki, piwo lub cydr, chociaż nie brakuje też amatorów tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich napojach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich korków, pojemników, balonów czy rurek. Poza tym do każdego typu alkoholu wymagane są inne akcesoria – w przypadku wina jest to na przykład prasa do owoców, natomiast dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednakże wykaz koniecznych akcesoriów się nie kończy, bo butelki z napojami trzeba stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź pozostałe domowe alkohole możemy przygotować samodzielnie. Dużo lepiej będą natomiast wyglądać butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez albo bez obaw wręczyć krewnym jako upominek. Osobny typ takich dodatków to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych alkoholach, ale też tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter imprezy.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]