Robienie zakupów

Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić stosowne zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe doskonale sprawdzają się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale też przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne oraz sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Wybór stosownego typu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – łatwe w montażu i trwałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a prosty montaż i demontaż pawilonu powodują, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.