Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Jeśli szukasz blachy na rąbek, koniecznie sprawdź regamet.pl/panele-dachowe/.

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej stosowana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych materiałów wykończeniowych? Czemu warto w nie zainwestować? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek stojący – plusy i wykorzystanie

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz szersze grono entuzjastów, bowiem znakomicie godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Pięknie prezentującą się oraz mocną blachę na rąbek stosuje się zarówno w współczesnych budynkach, jak i obiektach budowlanych, w których niezbędna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, a także na dachach o zawiłej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w formie niewielkich arkuszy. Znamionują się bezproblemowym oraz jednocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, mocne oraz doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Blachy na rąbek – zredukuj koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem zastosowanej technologii oraz odporności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy wykończonej specjalną powłoką dającą protekcję przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. opady czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w kilku modelach, co pozwala na dopasowanie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie blachy na rąbek stojący, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08